В цьому розділі ви маєте змогу ознайомитися з найчастішими питаннями які цікавлять батьків та інших людей які переймаються проблемами дитинства.

Питання №5. Чи є в садочку гуртки для малечі.

В нашому дошкільному закладі працює гурток «Маленькі струмочки» (дитячий оркестр) для дітей 5 - 6 років життя; керівник: музичний керівник Саханенко Євгенія Михайлівна;

На базі групи 6 року життя «Зернятко» організовано гурток орігамі «Паперова казка»; керівник вихователь Заркова Т.А.

В групі 5 року життя працює театральний гурток «Чудодійства»; керівник вихователь Бойко О.Г.

Всі гуртки безоплатні для батьків.

Питання №4: Когда в группах будет тепло?

Відповідь: С момента начала отопительного сезона в городе. О состоянии температурного режима в групах, спальнях можно узнать в приемной каждой группы.

Питання №3, відповідає медична сестра Дєдогрюкова Людмила Григорівна

Вопрос: Будут ли делать прививки в детском саду?

Ответ: Прививки будут делаться в соответствии с Планом прививок, возраста ребенка и после согласия родителей.

Питання №2 від Наталії, відповідає вихователь - методист Маняко Людмила Анатоліївна.

Вопрос:Насколько выпускник данного детского сада готов к школе? Необxодимо ли дополнительно водить ребенка на подготовительные курсы в течении года перед школой?

Ответ: Выпускники нашего дошкольного учреждения усваивают программный материал в полном объеме, но готовность к обучению в школе комплексное понятие, которое предполагает физическую, интеллектуальную, мотивационную и личностную готовность отдельно взятого конкретного ребенка. Поэтому на вопрос о готовности к школе можно говорить только на конкретном примере. За последние несколько лет более 60% наших выпускников учатся в гимназиях района и города.

Решение о посещении курсов каждый из родителей принимает индивидуально. Если Вы хотите ближе познакомиться с учителем, у которого будет учиться Ваш ребенок, познакомить со школой, облегчить адаптационный период – то да, посещайте.

За более конкретной информацией о готовности Вашего ребенка к обучению в школе Вы можете обратиться в индивидуальном порядке в апреле к воспитателям группы, воспитателю-методисту или практическому психологу дошкольного учреждения, а также более детальную информацию о готовности к школе вы сможете найти на страничке психолога в скором времени

 

Питання № 1 Як підготувати дитину до вступу у дитячий садок?

Відповідає практичний психолог Кейль Катерина Анатоліївна. Якщо ви твердо вирішили віддати свого малюка до садочка до цього першими повинні бути готові батьки, перестаньте хвилюватись. Емоційний зв'язок між матір’ю та дитиною досить міцний, тож якщо спокійна мати, то й спокійне дитя.

1.    Наблизьте режим дня дитини максимально до режиму садочка (сон, прийом їжі, прогулянки). Пробудження повинно бути хоча б за годину до виходу з дому, а якщо дитина не спить вдень, привчіть її лежати одній.

2.    Харчування вдома повинно бути різноманітним, не перетирайте їжу на блендері. Якщо малюк сам вміє тримати ложку, пити з чашки – це чудово, а якщо у вас виникають труднощі з харчуванням обов’язково попередьте про це вихователів.

3.     Якщо ви годуєте дитину груддю, смокчете соску, їсте тільки з бутилочки, то краще буде це завершити за 4-5місяців до вступу у садок.

4.    Познайомте дитину з горшіком, унітазом (залежно від віку). Навчіть хоч якимось чином подавати сигнали про свої бажання.

5.    Розширюйте соціальні контакти дитини з чужими дітьми та дорослими через спілкуванні на дитячих майданчиках, транспорті, магазині.

6. Пам’ятайте кожна дитина унікальна, а особливості кожної родини індивідуальні, при сприятливому психологічному кліматі у родині та підготовкою дитини ви зможете полегшити адаптаційний період вашого малюка при переході до нових соціальних умов. 

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.