У нашiй рiднiй мовi чарiвнi є слова.

Слова цi всiм вiдомi, бо сила в них жива.

«Добридень», «До побачення», i усмiшка сiя!

Велике мають значення оцi простi слова!

 

 А як вітаєтесь ви?2022 рік змінив наші життя… Україна під обстрілами, зруйновані міста, скалічені долі… Рік тому, 23 лютого, ми святкували дні народження, навчалися, планували відпустки та майбутнє не підозрюючи, що вранці 24 прокинемось від вибухів ракет.
З лютого в українців змінилися цінності. Колись ми більше уваги приділяли дрібницям і побуту, а тепер пріоритети зовсім інші. Найголовнішою для українців тепер є перемога! У кожного свій фронт і своя місія, кожен задля перемоги робить те, що вміє.
2022 рік став роком, коли ми щодня дякуємо українським Воїнам! Дякуємо за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо їм за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість.
2022 рік став роком, що приніс багато випробувань. Для багатьох українців він став чи не найважчим у житті. 2022-ий – це рік, який загартував нас як націю. Цей рік навчив нас ще більше вірити, боротися і чекати. 
Цей рік, попри великі рани, біль і втрати, навчив нас бути людьми надії. Щодня, щогодини ми плекаємо надію, що наша перемога щораз ближча.
2022 рік навчив нас ще більше любити і шанувати Україну, відстоювати її права, боротися за неї. 2022-ий навчив кожного з нас ще більше цінувати рідне, українське.
2022 рік – рік незламних людей, незламної силі волі і незламної країни. А зараз новий лютий 2023 року. Ми вистояли цілий рік і довели, що українці – незламні. Ми побачили, якою сильною і непереможною є Україна!16 лютого – День єднання України

 

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!
Останні роки в усіх регіонах України з 25 листопада до 10 грудня проходить акція “16 днів проти насильства”.  Наш колектив закликає батьків підтримати Всеукраїнську акцію та брати участь у заходах, які будуть проходити.Запоріжці!

Наше місто має славетну багатовікову історію.

Історію, яка спростовує твердження прихильників «руського мира» про те, що південь України був заселений наприкінці вісімнадцятого сторіччя.

Адже історія Київської Русі та згадка візантійського імператора Констянтина Багрянородного у його трактаті «Про управління імперією» від 952-го року про острів на Дніпрі та Крарійську переправу свідчать зовсім про інше.

І сьогодні наше славне українське місто відзначає свій День.

Зі святом! Миру нам і Перемоги!

 

А. КуртєвЦе прапор – вільної країни,

Це прапор – міста і села,

Це стяг моєї Батьківщини,

І в ньому вічності добра.

Він майорить, як синє небо,

Безхмарний – символе добра,

А жовтий – золоте колосся,

Відбиток віри та тепла.

І він, звеличиться над нами,

Показуючи вірний шлях,

Блакитним й жовтим кольорами,

На небі й на своїх полях.Конкурс дитячої творчості "Малеча про Конституцію"

"Кожна людина має право на відпочинок"

спільна робота:

Богданович Марк

та бабуся Наталія ГерманівнаНа виконання річного завдання щодо формування української громадянської ідентичності шляхом ONLIN PLAU MATE (партнерської взаємодії он-лайн), вихованці групи «Зернятко» разом із вихователями Білоног І.С., Зарковою Т.А. запровадили проект «Всі ми українці».

Мета проекту - донести дітям, що і у великих містах, у селищах і в маленьких селах живуть українці.

Наші вихованці презентували для своїх однолітків Борівського ДНЗ № 3 «Золота рибка» свій дитячий садочок, розповіли про групу. Із захопленням діти подивились відео про селище Борова Харківської області, що надіслали борівські діти.

Наступним кроком буде спілкування дошкільнят он-лайн, під час якого вони розповідатимуть один одному про події життя як у великому місті так і у маленькому селищі.  

 
#толокадопокрови_вознесенівський

Працівники і дошкільнята "Сніжинки" долучились  до міської толоки.

Разом добре працювали

До Покрови готувались.ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

В цей святковий осінній час

Прийміть привітання від нас!

Хай буде здоров'я міцне, мов граніт,

І з ним Вам прожити не менше ста літ.

Хай горе обходить Вас стороною,

А щастя приходить і ллється рікою!

Хай кожен день до Вас приходить радість,

І довго десь блукає старість,

Щоб ніколи не старіли,

А душею молоділи.18 вересня 2021 року Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». 

Дошкільнята  разом із працівниками "Сніжинки" долучились до акції: навели лад в групових приміщеннях та на майданчиках.17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Це професійне свято працівників цивільного захисту населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Ризикувати собою заради порятунку інших - таку професію може вибрати для себе далеко не кожен.

Від небезпеки ви надійно

Захищаєте всіх нас!

Люди сильні ви і мужні,

І завжди в біді ви дружні.

Що робили б ми без Вас,

Робота ваша – вищий клас.Новий навчальний рік розпочався!

Виконавши усі завдання Незнайки наші дошкільнята отримали ключ від Країни знань.  Тиждень "Ми - маленькі україці" завершився святом "Ми - діти твої, Україно!" Наших дошкільнят чекали веселі танці, цікаві завдання: пригадати державні символи, розглянути квіти, помилуватися народним одягом, вгадати українську народну казку, скуштувати страви, "зварити борщик", а під час змагань визначити найспритнішого.Ось і настав цей знаменний день,  у наших діток перший у житті випускний! Скоро вони змінять свої іграшки на книжки, зошити, ручки, лінійки. Дуже сумно розлучатися з безтурботним дитинством. Попереду кращі роки — школа. Хай буде щастя, успішне навчання, хороші вчителі, легке домашнє завдання, багато отриманих знань. Нехай кожен день буде цікавим, корисним.А українська вишиванка — диво,

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І гордо йди у ній по цілім світі,

Та мовою своєю говори!Дошкільнята груп "Чомусики" та "Соняшник" взяли участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЕКТІ «ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ»: внесли свій вклад у розширення  алеї випускників на території дитячого садка


30.04.2021 на гостину завітали депутати міської ради Віталіна Яковлєва і Сергій Нікулін з приводу виділення коштів із депутатського фонду на заміну вікон в групі раннього віку.


22 квітня до нашого закладу дошкільної освіти завітав депутат Запорізької міської ради Прозапас В.М. На місці він переконався в обрунтованості виділення коштів на нові шафи для дітей. Поділився планами на майбутнє, ознайомився з умовами навчання та виховання дітлахів. 


Вітаємо авторський колектив соціального роліку з перемогою у районному етапі фестивалю "Україна - рідний край: батьки завжди поруч"

 Вітаємо переможця районного етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив" Корнія ДолгушеваПризер (ІІ місце) районного фестивалю з конструювання «Творимо, будуємо, фантазуємо» Данило Батіщев (група "Чомусики", вихователь Сеніна О.А.)До уваги батьків!

Для влаштування дитини до іншого закладу (переведення з іншого району) потрібно оформлювати нову заявку в електронному реєстрі. 

За телефоном 226-85-31  Ви можете отримати консультацію у телефонному режимі щодо дій з заявками.

За електронною адресою reg.isuo.org. Ви можете самостійно оформити заявку на влаштування до будь-якого ЗДО.


 ДО УВАГИ батьків дітей середнього і старшого дошкільного віку.

Продовжуємо реалізацію проекту «Презентація дитини»

Пам'ятка для батьків «Презентація дитини»

Шановні батьки, в День свого народження Ваша дитина буде дуже важливою особистістю. Уперше в своєму житті вона презентуватиме себе (розповідатиме про себе) перед однолітками.

Просимо Вас допомогти дитині підготуватися, дібрати матеріали (улюблені іграшки, ігри, книжки, малюнки, музику, фото, фільми тощо), а також підтримати її під час презен­тації своєю присутністю.

Будьте ласкаві — узгодьте з вихователем зручний для Вас час проведення презентації.

    Місце проведення презентації: ваша група.

    Учасники презентації: дитина та члени її родини.

    Коло гостей: діти, вихователі, запрошені.

    Тривалість презентації: до 30 хв.

Пропонуємо Вам перелік рубрик, що стане у нагоді, під час підготовки до презентації:

   Дозвольте представитись — коротка інформація про дитину: ім'я, прізвище, вік, дата народження, домашня адреса.

   Моя сім'я — розповідь про склад сім'ї, родину: імена та по-батькові мами, тата, братів, сестер, дідуся, бабусі, їхній вік, професії, уподобання.

    Мої захоплення — розповідь про улюблені справи, захоплення, досягнення, мрії тощо.

   Традиції та цікаві події нашої сім'ї — розповідь про сімейні свята, традиції, цікаві та пам'ятні події.

   Інтерв'ю — підготувати відповіді на можливі запитання дітей про улюблену іграшку, книжку, вірш, казку, мультфільм, пору року, страву, колір, гру тощо.

•   Я Вас запрошую — підготувати невеличкі сюрпризи для дітей групи: розмальовки, книжечки, повітряні кульки, ігри, частування тощо.


           Продовжується конкурс "Родина року", в якому ви можете продемонструвати дива креативності, "золоті руки" та багато інших талантів Вашої родини. Подробиці тут


Увага! Змінено реквізити оплати за харчування дітей.

одержувач: ТВО Вознесенівського  району

ЄДРПОУ 37611417 

МФО      820172 Держказначейська служба України, м. Київ

р/р  UA228201720314221001201078576  банк ГУДКСУ у Запорізькій області

призначення платежу: харчування дитини …ПІБ , ЗДО…№


Увага, адресу електронної пошти змінено на dnz161zp@ukr.net

 


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.