Що таке булінг?




У разі випадків булінгу звертайтесь:







Download
План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЗДО №161
План заходів булінг.pdf
Adobe Acrobat Document 163.9 KB

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

1.       Учасники освітнього процесу подають заяву директору закладу дошкільної освіти про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.

2.       Директор закладу дошкільної освіти  № 161 розглядає заяву в день її подання та видає наказ про проведення розслідування.

3.       Директор ЗДО № 161 для прийняття рішення за результатами розслідування скликає  засідання постійно діючої Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування). До складу Комісії входять директор закладу, педагогічні працівники (у тому числі психолог), батьки постраждалого та булера для прийняття рішення за результатами розслідування та виконання відповідних заходів реагування.

4.       Проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадків булінгу (цькування) з залученням осіб від яких отримали інформацію.

5.       Рішення Комісії реєструється в окремому журналі, зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

6.       Потерпілий чи його законний представник також можуть звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).


Порядок реагування

на доведені випадки булінгу (цькування)

 

1. Якщо комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування), визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник навчального закладу в обов’язковому порядку повідомляє про це уповноваженим підрозділам:

· ювенальній поліції сектору превенції Вознесенівського відділу Національної поліції;

· Службі у справах дітей Вознесенівського району.

2. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.

 

Телефони довіри

 

§ Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);

§ Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;

§ Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;

§ Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;

§ Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;

§ Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;

§ Національна поліція України 102.