В 2024-2025 навчальному році, з урахуванням реалій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану, введеного Указом президента України №64/2022 «Про введення в дію воєнного стану в Україні», з метою створення безпечного комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу й підвищення якості освітньої діяльності, колектив ЗДО № 161 надаватиме дітям освітні послуги з використання дистанційної форми здобуття освіти. Організація освітнього процесу буде відбуватися через створення спільнот з батьками, вихователями в соціальній мережі Viber, із використанням веб-сервісу Google Сlassroom та постійного оновлення інформації на групових сторінках сайту закладу.
Війна в Україні відбувається не лише на лінії фронту, але й в інформаційному просторі. Нашим завданням є дотримуватись інформаційної гігієни, зберігати спокій та використовувати інформацію на користь наших дітей та нашого майбутнього.
Першим правилом безпеки авіапольотів є - “Спочатку одягни маску на себе, а потім на свою дитину”. Адже саме так ми можемо якнайкраще подбати про дитину у кризовій ситуації: спочатку подбавши про себе. Ми пропонуємо вам добірку корисних матеріалів, які спрямовані на психологічну підтримку як дорослих, так і дітей. Також ми включили сюди навчальні ресурси для дошкільнят, які зараз розміщені у вільному доступі та відкриті для безкоштовного користування.
"THE LEGO FOUNDATION" - ІГРОВІ ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЇ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ
ПРОЄКТ "ДІТЯМ ПРО УКРАЇНУ"
ПЕДАГОГАМ, БАТЬКАМ ТА ДІТЯМ
АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
МАЙСТЕРНЯ ПЕДАГОГА
СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ
НУМО. Платформа розвитку дошкільнят
Рекомендації батькам під час дистанційного навчання
1. Необхідно намагатися правильно організувати робочий день дитини, щоб повернення до садочку відбулося максимально комфортно.
2. Разом із дитиною створіть власний розклад (режим дня). Це допоможе дитині зорганізуватися, а ще розвивати навички тайм-менеджменту.
3. Під час складання розкладу (режиму дня) слід ураховувати розклад занять, запропонованих вихователем, та можливості відпочинку між навчальними заняттями.
4. Ознайомтесь із графіком освітнього процесу та електронним ресурсом, де розміщено навчальний матеріал для групи, яку відвідує ваша дитина.
5. Налаштуйте комунікації з педагогами (телефон, e-mail, соціальні чати, інші засоби спілкування).
6. Намагайтесь, щоб діти працювали відповідно до розкладу занять, виконували всі завдання вчасно, не допускайте відставання.
7. Не сваріть свою дитину, якщо вона щось не зрозуміла.
8. Якщо у вас чи вашої дитини виникають запитання, скористайтесь форумом, щоб отримати відповідь (не забувайте вказати, кому адресовано запитання чи прохання), зателефонуйте вихователю.
9. Слідкуйте за навантаженням дистанційного навчання, враховуючи вікові особливості дитини.
10. Обов’язково виконуйте разом з дитиною вправи для очей.
11. Якщо діти залишаються вдома самі, то обов’язково нагадайте правила безпечної поведінки (поради при виникненні надзвичайної або аварійної ситуації, правила щодо безпечної роботи в мережі Інтернет, пожежної безпеки, попередження нещасних випадків, травмування, отруєння, запобігання захворювань тощо).
12. Власним прикладом мотивуйте дитину до самодисципліни.
13. Варто підтримати свою дитину.